درباره تعمیرگاه ولوو کارگری

تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری ( کارگری)

تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری ( کارگری) برای اولین بار در سال ۱۳۶۶ با مدیریت آقای اصغر کارگری تاسیس گردید. ایشان فعالیت خود را در سال ۱۳۵۱ در اولین نمایندگی ولوو سوارای (شماره یک) در ایران آغاز نمود و در اوایل جنگ و بعد از منحل شدن این نمایندگی اقدام به تاسیس اولین تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری نمود.

هدف اصلی این مرکز در طول این ۴ دهه انجام خدمات تخصصی، تامین قطعات اصلی مورد نیاز ولوو سواری بوده و هست و هم اکنون تعمیرگاه تخصصی ولوو سواری (کارگری) با بهره گیری از مهندسین مجرب و دوره دیده و مسلط به زبان انگلیسی و دستگاه های پیشرفته و همچنین دیاگ های تخصصی ولوو های روز موجود در ایران توانسته است با ایجاد ارتباط مستقیم با سوئد و نمایندگی های ولوو در دنیا تمامی نیازهای مشتریان خود را اعم از انجام خدمات تخصصی و تامین تمامی قطعات اورجینال  در سریعترین زمان ممکن میسر سازد

برند ولوو (Volvo)

گروه Volvo، یک شرکت خودروسازی بین المللی سوئدیست که مقر اصلی آن در گوتنبرگ است. اگرچه تمرکز اصلی ولوو بر تولید، توزیع و فروش کامیون، اتوبوس و تجهیزات ساختمانی است، اما این شرکت همچنین تامین کننده سیستم های محرک دریایی و صنعتی و حتی خدمات مالی است. در سال 2016، ولوو دومین برند بزرگ تولید کننده کامیون های سنگین در جهان بود.

در سال 1924، اسکار گابریلسون، یکی از مدیران فروش SKF و یک مهندس تحصیل کرده موسسه سلطنتی KTH، گوستاو لارسون، تصمیم گرفتند ساخت یک اتومبیل سوئدی را آغاز کنند. آنها قصد داشتند خودروهایی بسازند که بتوانند در برابر سختی های جاده های ناهموار و سرمای شدید هوا در این کشور مقاومت کنند.

در ایالات متحده، ولوو 19.6 میلیون دلار جریمه به خاطر نرسیدن به متوسط مصرف سوخت هدف گذاری شده توسط اتومبیل‌های شرکت در مدل سالهای 2010 تا 2014 پرداخت کرد. در جولای سال 2017، ولوو اعلام کرد که مدل های جدیدی که از سال 2019 به بعد راه اندازی شده اند کاملاً برقی یا هیبریدی-برقی خواهند بود؛ به این ترتیب پایان تقریباً یک قرن تولید وسایل نقلیه ولوو را که فقط توسط موتور احتراق داخلی کار می‌کردند اعلام شد. با این حال، ولوو به تولید خودروهای غیر برقی و غیر هیبریدی از مدلهای معرفی شده قبل از آن سال ادامه خواهد داد، اما به محض این که خودروهای غیر هیبریدی و غیر برقی نیاز به طراحی مجدد پیدا کنند، تولید آنها را متوقف می کنند.

مهندسین متخصص

استفاده از مهندسین متخصص در مجموعه الویت اول ماست

ما حرفه ای هستیم

رضایت مشتریان ما100%